آرایشی و بهداشتی

با چه محصولاتی ماشین خود را بدون آب بشوییم؟

نحوه شستن ماشین بدون آب:
در هر بار شستن ماشین در کارواش حدود 150 تا 500 لیتر آب در یک بار شست و شو مصرف می شود. به همین دلیل است که برای تمیز کردن ماشین خود به یک “استخر” بزرگ آب نیاز دارید. اما به روش های دیگر هم می شود این کار را انجام داد.مثلا اینکه ما در این شست و شو از  آب استفاده نکنیم.شما واقعاً می توانید این کار را در خانه با دنبال کردن 4مرحله آسان انجام دهید.
نتیجه ی این کار شما را شگفت زده خواهد کرد.
نحوه شستن ماشین بدون آب با 4 مرحله ساده زیر:
واقعاً می توانید ماشین خود را بدون آب بشویید 6 مرحله برای شستن ماشین بدون آب وجود دارد.
مرحله 1: اگر ماشین شما با گل کثیف شده است باید با یک سطل آب آن را تمیز کنید چون بدون آب حتی ممکن است رنگ ماشین شما را خراش بردارد. ولی اگر بدنه ی ماشین شما کثیفی یا گرد و غبار دارد فقط  از محصولات پاک کننده ی بدون آب استفاده کنید.این محصولات برای قسمت بدنه ی ماشین،داخل ماشین،شیشه های ماشین تهیه شده اند و دارای برند های متفاوتی در بازار هستند . اینها معمولاً در یک بطری اسپری برای راحتی بیشتر عرضه می شوند. همچنین متوجه خواهید شد که بسیاری از محصولات بدون آب دارای موم هستند که به رنگ خودروی شما در هنگام تمیز کردن آن لایه محافظتی بیشتری می بخشد. علاوه بر این، شما باید یک فرمول مسدود کننده اشعه ماوراء بنفش را برای محافظت بیشتر انتخاب کنید. در حالی که موم به محافظت از رنگ اتومبیل شما در برابر اشعه ماوراء بنفش کمک می کند، برخی از فرمول ها درجه حفاظت بیشتری دارند.محصولی که برای بدنه ماشین به شما معرفی می کنم از بهترین برند محصولات تمیز کننده ی ماشین به نام نانوسان آلمان است.شامپو واترلس خودرو نانوسان که برای تمیزی بدنه ی خودرو است و شفافیت و تمیزی شگفت انگیزی را به بدنه ی ماشین شما می دهد.

ویژگی این محصول:

مخصوص شستشو و تمیز کردن بدنه ماشین
بدون نیاز به آب
ایجاد لایه ضد گردو غبارروی ماشین
براق کننده فوق العاده
باعث صرفه جویی در مصرف آب
چربی و لکه بر فوق العاده

 

شامپو واترلس خودرو نانوسان

شامپو واترلس خودرو نانوسان

محصول دیگر برای بدنه ی خودرو سوپر ماشین نانوسان است.

ویژگی محصول:

فاقد فسفات

کف زیاد

چربی زدای قوی

لکه بر قوی

بدون فرمالین

تمیز کنندگی عالی

مخلوط با 25 برابر آب شود.

سوپرشامپوخودرونانوسان

سوپرشامپوخودرونانوسان

با تقسیم ماشین خود به بخش های مختلف، آن را قابل کنترل تر می کنید و می توانید مطمئن شوید که هیچ نقطه ای را از دست ندهید. شما همیشه باید از بالا شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید، زیرا نباید کثیفی را از قسمت پایینی وسیله نقلیه خود به سایر قسمت های تمیزتر منتقل کنید. در اینجا روشی بیان کرده ایم که می توانید ماشین خود را تقسیم کنید:

شیشه کناری
سقف
کاپوت و صندوق عقب
نیمه بالایی درهای جانبی
نیمه پایینی درهای جانبی
سپر جلو
سپر عقب
چرخ ها
به این ترتیب می توانید ماشین را به پانل های زیادی تقسیم کنید، اما همچنین می توانید ماشین را به هر شکلی که دوست دارید تقسیم کنید. به اندازه کافی از محلول کارواش بدون آب استفاده کنید تا قسمتی که روی آن کار می کنید به اندازه کافی پوشش داده شود. اگر مقداری خاک یا گل سخت وجود دارد، ابتدا از محصول دیگری برای شل کردن آن استفاده کنید.

برخی از فرمول ها نیاز به رقیق شدن با آب دارند، در حالی که برخی دیگر آماده استفاده هستند. دستورالعمل های روی بطری را بخوانید تا ببینید کدام یک را دارید. اگر یک بطری بزرگ کارواش بدون آب خریداری کرده اید، باید مقداری از آن را به یک بطری اسپری منتقل کنید. اگر چه که، اکثر محصولات در حال حاضر در یک بطری اسپری عرضه می شوند.

مرحله 2: تمیز کردن داخل ماشین :
داخل ماشین از جمله صندلی ها،داشبورد ،سقف ها و بغل درها ممکن است خیلی کثیف باشند ولی اصلا غصه نخورید یک محصول خیلی جذاب براتون آماده کردیم که تمیزی باور نکردنی به داخل ماشینتون می دهد.این محصول از برند نانوسان آلمان است.

ویژگی محصول:

مخصوص تمیز کردن اتاقک ماشین (صندکی ،سقف،داشبورد،دیواره ها و….)
تاثیرگذاری بسیار بالا
قابلیت تمیز کنندگی بسیار عالی
فاقد ترکیبات مضر
بدون آسیب به سطح
دارای رایحه مطبوع
سرعت تمیز کنندگی بالا
استفاده آسان
دوراکلین نانو سان

داروکلین نانوسان

 

 

مایع تمیز کننده دوراکلین نانوسان را به قسمت های کثیف داخل ماشین اسپری کنید و چند دقیقه صبر کنید بعد با پارچه ی ضخیم روی آن قسمت بکشید لایه ی کثیفی از آن قسمت برداشته می شود.در حدی که آن قسمت برق می زند.این کار را برای تمامی قسمت های کثیف داخل ماشین انجام دهید تا تمامی قسمت ها تمیزشود.اگر ماشین شما واقعا کثیف است و فقط یک بار برای اسپری کردن، تا زدن کافی نیست، بیایید این روند را تکرار کنیم. این آخرین مرحله از نحوه شستن ماشین بدون آب است. پس از اینکه از تمیزی بخشی که روی آن کار می کنید راضی شدید، به بخش بعدی وسیله نقلیه خود بروید. این روند را ادامه دهید تا کل ماشین تمیز شود و دوباره از بالا به پایین کار کنید.

مرحله3:شستن شیشه های ماشین :

شیشه های تمیز جلوه ی زیبایی را به ماشین می دهند.این محصول که می خواهم بهتون معرفی کنم مخصوص شیشه های ماشین است.

ویژگی محصول:

قدرت تمیز کردن شیشه در کمترین زمان
تاثیر گذاری و لکه بری فوق العاده بالا
با 50برابر میزان محلول،آب مخلوط می شود
بسیار مقرون به صرفه
قدرت تمیز کنندگی بالا شیشه های ماشین
نرم کننده تیغه برف پاک کن
خاصیت ضد انجماد

مایع شیشه شوی نانوسان

مایع-شیشه-شور-نانوسان

این مایع می تواند شیشه های ماشین شما را برق بیاندازد.

مرحله 4:تمیز کردن لاستیک های ماشین است.لاستیک‌ها معمولاً کثیف‌تر از سایر قسمت‌های خودرو هستند، بنابراین ممکن است نیاز به استفاده از مایع اضافی داشته باشید.محصولی که برای لاستیک ها برای شما پیشنهاد می کنم محصول واکس لاستیک خودرو نانوسان است.

ویژگی محصول:

براق کننده سطوح لاستیکی و مشکی ماشین

ازبین برنده گردو غبار لاستیک

بدون نیاز به شستشو از قبل

ماندگاری تا 10روز

ایجاد لایه محافظتی در برابر سایش لاستیک

کاربرد چند کاره آن در انواع خودروهای سبک و سنگین

حجم:300میل

واکس لاستیک نانوسان

واکس لاستیک نانوسان

بعضی افراد نیز به تمیز بودن موتور ماشین حساس هستند یا برای فروش ماشین خود صلاح را بر این می بینند که موتور تمیزی را نشان خریدار بدهند که این کار اگر بخواهد به وسیله ی آب انجام شود امکان پذیرنیست اما ما اینجامحصول دیگری را می خواهیم به شما معرفی کنیم که با اسپری کردناین محصول روی  موتور ماشین تمامی آلودگی ها و کثیفی ها را از موتور پاک می کند.

ویژگی محصول:

چربی زدایی بالا
قابل استفاده برای قسمتهایی مانند موتور خودرو و سطوحی که چربی و سوختگی و دوده عمیق دارند.
تاثیرگذاری و قدرت تمیز کنندگی بالا
فاقد ترکیبات مضر برای سطوح
قابلیت لکه بری بالا
قابل استفاده برای هود و چودن گاز

موتورشو خودرو نانو

موتورشو خودرو نانو

سایت درقاب با فراهم کردن این محصولات برند نانو سان با قیمتی مناسب کمک می کند که شما با کمترین هزینه ماشین خود را تمیز کنید.همچنین استفاده از این محصولات در کارواش ها        می تواند به جذب مشتریان کمک کند. براقیتی که این محصولات ایجاد می کنند مشتریان شما را شگفت زده می کند و به برگشت دوباره ی آنها به کارواش شما کمک می کند.این محصولات برای استفاده ی چند بار استفاده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *