دسته‌بندی نشده

ماساژورهای صورت قرن هاست که استفاده می شود. آنها پوست شما را روشن تر و درخشان تر می کنند. امروزه، با انتخاب های بسیار زیاد، به احتمال زیاد بتوانید ماساژور صورت مناسب را برای تکمیل روتین مراقبت از پوست خود بیابید.

می توانید از ماساژورهای ال ای دی فانتزی، ماساژورهای سنتی یشمی، ماساژورهای صوتی قابل تنظیم و موارد دیگر انتخاب کنید! فواید ماساژور صورت بلافاصله پس از استفاده قابل مشاهده است و درخشش گلگون آن برای مدتی پس از ماساژ باقی می ماند.

این ماساژورها چه در حال آماده شدن برای یک مهمانی آینده باشد و چه صبح ها سر کار حاضر شوید، این ماساژورها برای تقویت پوست شما مناسب هستند. بیایید آماده رول شویم!

مطالب [ نمایش ]
چگونه ماساژور صورت مناسب را انتخاب کنیم؟
ماساژورهای صورت را می توان به سه نوع اصلی دسته بندی کرد. هر کدام مزایای خاص خود را دارند، اما درک تفاوت بین این سه به شما کمک می کند ماساژور مناسب خود را انتخاب کنید. برخی از ماساژورها حتی ممکن است ترکیبی از چندین نوع باشند. ما در راهنمای کوتاه خود به این موضوع می پردازیم، اما برای اینکه نگاهی عمیق تر به ماساژورها داشته باشید، راهنمای کامل را بررسی کنید! اگر می‌دانید به دنبال چه هستید، می‌توانید مستقیماً به محصولاتی که ما انتخاب کرده‌ایم بروید.

دستی/غیر برقی
بر خلاف انواع دیگر، اینها معمولاً به هیچ نوع قدرتی نیاز ندارند. شما به صورت دستی آنها را روی صورت خود حرکت می دهید تا به اثر دلخواه برسید. این حرکت به بهبود گردش خون کمک می کند، که به طور کلی رنگ روشن تری برای پوست شما به ارمغان می آورد. رولرها، گوا شاس و سایر ماساژورهای غیر الکتریکی در این دسته قرار می گیرند. گوا شا یک سنگ صاف یشم یا کوارتز رز است که برای از بین بردن تنش عضلانی به سمت بالا روی صورت می خراشید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه استفاده از ماساژورهای دستی صورت، بخش نکات ما را در زیر بررسی کنید.

سونیک
این ماساژورهای برقی برای بهبود گردش خون می توانند لرزش یا چرخش داشته باشند. ارتعاشات به شما امکان می دهد نتایج فوری را مشاهده کنید: پوست شما حجیم تر به نظر می رسد و بیشتر درخشش می یابد. ارتعاشات اضافی می تواند به خطوط ریز و چین و چروک کمک کند زیرا سلامت پوست را تحریک می کند و می توانید به راحتی آن را روی صورت خود حرکت دهید تا اثر دلخواه را به دست آورید.

رهبری
ماساژورهای صورت LED به تازگی وارد این دسته شده اند. آنها کار می کنند زیرا امواج نوری مختلف مزایای متفاوتی را ارائه می دهند، از امواج 414 نانومتری متناسب با پوست حساس گرفته تا امواج 630 نانومتری که تولید کلاژن را افزایش می دهند.

برخی از این ماساژورها در اطراف صورت حرکت داده می شوند، در حالی که برخی دیگر را می توان مانند ماسک استفاده کرد. با طیف گسترده ای از طول موج های خود، که در زیر به جزئیات آن می پردازیم، آنها یکی از همه کاره ترین ماسک های موجود هستند. ما همچنین یک نمودار داریم که طول موج های مختلف را توضیح می دهد.

ملاحظات بیشتر قبل از خرید
حتی در انواع ماساژورهای صورت، عوامل متعددی وجود دارد که یکی را از دیگری متمایز می کند. پوست هر کس متفاوت است، بنابراین باید دلیل خود را برای ماساژور صورت در نظر بگیرید. با درک جزئیات هر ماساژور صورت، یکی را پیدا خواهید کرد که متناسب با نیازهای خاص شما باشد. برای درک بهتر همه عوامل، نگاهی به راهنمای کامل ما در مورد ماساژورهای صورت بیندازید!

مواد
ماساژورهای مختلف با مواد مختلفی ساخته می‌شوند و شما می‌خواهید یکی را پیدا کنید که مناسب شما باشد. در حالی که سنگ‌ها خنک‌تر هستند و به آرامش پوست کمک می‌کنند، سیلیکون روی پوست انعطاف‌پذیرتر و ملایم‌تر است، حتی اگر با ماساژور صورت سونیک همراه شود. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد مواد را در راهنمای کامل ما بخوانید.

راحتی در استفاده
با برخی از ماساژورها، باید روی چرخاندن تمرکز کنید. برخی دیگر، می توانید به سادگی روی صورت خود حرکت کنید تا جلوه مورد نظر را به دست آورید. خودتان را بشناسید و بدانید چقدر زمان می‌خواهید به ماساژ صورتتان اختصاص دهید تا آرامش بخش باقی بماند و به یک کار طاقت فرسا تبدیل نشود.

تطبیق پذیری
برخی از ماساژورهای صورت می توانند برای پوست شما قابل تنظیم باشند، بنابراین می توانید تنظیمات مناسبی را برای کاری که در ذهن دارید انتخاب کنید. برخی به سادگی در ماساژ صورت عالی هستند، در حالی که برخی دیگر می توانند به پاکسازی و لایه برداری نیز کمک کنند. دانستن تطبیق پذیری ماساژور به شما کمک می کند بیشترین استفاده را از آن ببرید.

ماساژورهای صورت و نوع پوست
اگر می خواهید بفهمید که چه نوع پوستی دارید، می توانید با استفاده از این مقاله متوجه شوید! به خاطر داشته باشید که ماساژورهای LED برای هر نوع پوستی مناسب هستند زیرا از امواج نور به جای حرکت فیزیکی استفاده می کنند.

پوست حساس
به سراغ غلتک دستی یا گوا شا بروید تا در قسمت امن بمانید. از برس های نایلونی خودداری کنید و اگر به ماساژورهای صوتی علاقه دارید، مطمئن شوید که به مواد سیلیکونی چسبیده اید. ارتعاشات کمتر در ماساژورهای صوتی کلیدی برای اطمینان از بهبود پوست شما است.

پوست چرب
ممکن است برای از بین بردن چربی اضافی به چیز خشن تری نیاز داشته باشید، بنابراین به برس های صوتی نگاه کنید. برس های نایلونی برای پوست های چرب خوب هستند و مطمئن شوید که هر ماساژور سیلیکونی که می روید شدت بیشتری داشته باشد تا موثر باشد.

پوست خشک
می توانید از هر ماساژوری که می خواهید استفاده کنید، اما مطمئن شوید که در آن زیاده روی نکنید. برخلاف افرادی که پوست چرب دارند، باید به جای استفاده روزانه، چند بار در هفته (حدود 3 تا 5 بار) از ماساژور صوتی استفاده کنید. با غلتک های سنگی دستی می توانید بدون نگرانی روزانه از آن استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *