لوازم آرایشی و بهداشتی / آرایش لب

پک 12 تایی رژلب مایع 24ساعته دوسه

قیمت اصلی تومان210,000 بود.قیمت فعلی تومان165,000 است.

پالت رژلب 18 رنگ آرتسکین

قیمت اصلی تومان88,000 بود.قیمت فعلی تومان65,000 است.

پک رژ لب طرح سیگار YdbY

قیمت اصلی تومان65,000 بود.قیمت فعلی تومان56,000 است.

برق لب آبنباتی مجیک

قیمت اصلی تومان25,000 بود.قیمت فعلی تومان19,000 است.

خرید محصولات آرایش لب

لب ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره  دارند. لب های شما اگر براقیت و نرمی و لطافت  خود را حفظ کنند، بدون آرایش هم به چهر ه ی شما جذابیت می دهند. تینت های لب، برق لب ها و پچ ها ی مراقبت از لب با خاصیت آبرسانی که دارند. تازگی و طراوت را به لب های شماباز می گردانند.

امروزه پر حجم بودن و بزرگ بودن لبها در آرایش رایج شده است. شما می توانید با مداد لب،رژ لب های جامد و مایع لب های خود را حجم دهید. با استفاده از پالت های رژلب می توانید با میکاپ های خاص عیب لب های خود را برطرف کنید. با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید از نحوه ی رژلب اطلاع پیدا کنید.

انواع رژ لب های مایع و جامد با برندهای معروف هدی بیوتی و بیوتی، انواع پالت های رژ لب با برندهای آرتسکین، دو سه و هدی بیوتی، پک رژ لب طرح سیگار، رژ لب خشابی هدی بیوتی(5 رژ لب در یک رژ لب خشابی)، محصولات دو منظوره (کانسیلر و رژلب)، برق لب های آبنباتی مجیک با ظاهری کیوت و محصولاتی برای تثبیت این رژلب های جذاب  در این دسته بندی قرار می گیرند.

پالت های رژ لب پیشنهاد ویژ ه ی درقاب برای شما هستند. با تهیه ی یکی از این پالت ها حدود 20 رنگ رژ لب با تناژ های مختلف را در اختیار دارید و حتی با ترکیب رنگ ها می توانید رنگ های خلاقانه ی جدیدی بسازید. این پالت ها ی رژلب مقرون به صرفه هستند.

همه این محصولات جذاب را شما می تواانید با قیمتی باور نکردنی از سایت درقاب خریداری کنید. بعد از خرید از سایت و رسیدن سفارشات، شما یک خرید شیرین را تجربه می کنید. این خرید شیرین را به دوستانتان پیشنهاد دهی