لوازم آرایشی و بهداشتی / آرایش لب

خرید محصولات آرایش لب

لب ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره  دارند. لب های شما اگر براقیت و نرمی و لطافت  خود را حفظ کنند، بدون آرایش هم به چهر ه ی شما جذابیت می دهند. تینت های لب، برق لب ها و پچ ها ی مراقبت از لب با خاصیت آبرسانی که دارند. تازگی و طراوت را به لب های شماباز می گردانند.

امروزه پر حجم بودن و بزرگ بودن لبها در آرایش رایج شده است. شما می توانید با مداد لب،رژ لب های جامد و مایع لب های خود را حجم دهید. با استفاده از پالت های رژلب می توانید با میکاپ های خاص عیب لب های خود را برطرف کنید. با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید از نحوه ی رژلب اطلاع پیدا کنید.

انواع رژ لب های مایع و جامد با برندهای معروف هدی بیوتی و بیوتی، انواع پالت های رژ لب با برندهای آرتسکین، دو سه و هدی بیوتی، پک رژ لب طرح سیگار، رژ لب خشابی هدی بیوتی(5 رژ لب در یک رژ لب خشابی)، محصولات دو منظوره (کانسیلر و رژلب)، برق لب های آبنباتی مجیک با ظاهری کیوت و محصولاتی برای تثبیت این رژلب های جذاب  در این دسته بندی قرار می گیرند.

پالت های رژ لب پیشنهاد ویژ ه ی درقاب برای شما هستند. با تهیه ی یکی از این پالت ها حدود 20 رنگ رژ لب با تناژ های مختلف را در اختیار دارید و حتی با ترکیب رنگ ها می توانید رنگ های خلاقانه ی جدیدی بسازید. این پالت ها ی رژلب مقرون به صرفه هستند.

همه این محصولات جذاب را شما می تواانید با قیمتی باور نکردنی از سایت درقاب خریداری کنید. بعد از خرید از سایت و رسیدن سفارشات، شما یک خرید شیرین را تجربه می کنید. این خرید شیرین را به دوستانتان پیشنهاد دهی