آرایشی بهداشتی / بهداشتی / اسکراب و لایه بردار

خرید اسکراب و لایه بردار

سلول های پوست بدن مدام در چرخه ی تجدید سلولی قرار دارند و سلول های جدیدی ساخته می شوند و جایگزین سلول مرده و قدیمی پوست می شوند. برای اینکه این فرآیند انجام شود و سلول های جدید جایگزین سلول های مرده شوند باید سلول های مرده از سطح پوست برداشته شوند. این کاردر زمان های قدیم به وسیله ی سفیدآب انجام می شد ولی با پیشرفت علم وتکنولوژی اسکراب و لایه بردار جایگزین سفیدآب شدند. 
اسکراب ها و لایه بردارها کرم ها یا ژل هایی هستند که دارای گرانول ها (ذرات زبر) در داخل خود هستند که با ماساژ دادن دورانی برروی پوست لایه های مرده و قدیمی پوست را برداشته و لایه های جدید جایگزین می شوند. با عمل لایه برداری پوست:
  1. محصولات مراقبت پوستی که استفاده می کنید، بهتر جذب پوست می شوند.
  2. آلودگی ها و لوازم آرایشی که در روزنه های پوستی شما قرار می گیرند ، خارج می شوند.
  3. بعد از استفاده لایه پوستی تازه، شاداب و باطراوت ظاهر می شود.
  4. آبرسانی به پوست بهتر انجام می شود.
  5. پوست را روشن و شفاف می کند.

دانه های اسکراب ها نباید خیلی زبر و درشت باشد چون باعث ایجاد التهاب در پوست می شود. در استفاده از لایه بردارها زیاده رویی نکنید. استفاده ی بیش از حد از لایه بردار ها باعث خشک شدن پوست و ایجاد التهاب در پوست می شود. در هفته فقط 1 الی 2 بار می توانید از اسکراب ها استفاده کنید. برخی تصور می کنند اسکراب ها فقط برای صورت هستند در صورتی که اسکراب بدن و پا هم وجود دارد. 

شما می توانید انواع لایه بردارها و اسکراب را با قیمت های مناسب از سایت درقاب خریداری کنید. تمامی محصولات سایت پرداخت درب منزل دارند و شما باخیال آسوده می توانید خریدتان را انجام دهید.