لوازم آرایشی بهداشتی / انواع ماسک صورت / ماسک ورقه ای

ماسک ورقه ای عسل سادور

تومان10,000

پک 3 مرحله اپک 3 مرحله ای حذف جوش سرسیاه قهوه کاریته

تومان22,000

ماسک ورقه ای حبابی آیچون بیوتی

تومان19,000

ماسک ورقه ای ضد جوش خوکی ایمیجز

تومان15,000

ماسک ورقه ای نیکوتینامید ونزن

تومان6,000

ماسک صورت ورقه ای لیفت و زاویه سازی ایمیجز

تومان19,000

پک سه مرحله ای حذف جوش های سرسیاه بینی کاریته حاوی زغال بامبو

تومان25,000

ماسک ورقه ای Facial mask آیچون بیوتی با عصاره عسل

تومان14,000

ماسک دور چشم نقابی کاریته

تومان19,000

ماسک پاکسازی جوش سرسیاه بیوآکوا

تومان7,000

لوازم آرایشی بهداشتی / انواع ماسک صورت / ماسک ورقه ای

ماسک های ورقه ای به دو دلیل در بین انواع ماسک ها طرفداران زیادی دارند. دلیل اول قیمت پایین این ماسک ها و دلیل دوم استفاده راحت و آسان این ماسک هاست.

انواع ماسک های ورقه ای در سایت موجود می باشد، که از بهترین این ها، ماسک های سه مرحله ای هستند که هم تاثیر فوق العاده ای دارند و هم مقرون به صرفه هستند. جوش های سر سیاه خود را با استفاده از این پک های سه مرحله ای از بین ببرید و از شر جوش ها سرسیاه خلاص شوید.

ماسک های ورقه ای برای آبرسانی، روشن کننده ی پوست، جوش های صورت و زاویه ی ساز صورت استفاده می شوند. شما باید اول نیاز صورت خود را بشناسید و بعد ماسک ورقه ای مورد نظر خود را انتخاب کنید. به دلیل ورقه ای بودن به صورت یکنواخت بر روی صورت قرار می گیرد و کل پوست را در بر می گیرد. می توانید در روز یک یا دو بار از این ماسک استفاده کنید. حتما این ماسک ها را در روتین پوستی خود قرار دهید.

طریقه ی مصرف این ماسک ها به این صورت است که اول صورت خود را بشویید و بعد ماسک را روی صورت خود قرار دهید. می توانید در این زمان که ماسک روی صورت شماست از ماساژور جیدرولر هم استفاده کنید تا ترکیبات ماسک بهتر جذب شوند. مدت زمان استفاده از این ماسک 20 دقیقه می باشد و اگر بیشتر باشد پوست دچار التهاب می باشد. 

اگر زمان دارید می توانید خودتان با خواندن این مقاله ی می توانید، ماسک های خانگی تولید کنید و برای انواع مشکلات پوستی خود ماسک تهیه کنید.

این ماسک ها را با قیمتی مناسب از سایت درقاب خریداری کنید و در بسته بندی مناسب و درب منزل تحویل بگیرید. 

پیج اینستاگرام: کلیک کنید.